Baila Cards Title Baila Cards Foto

“Kui on käes reede õhtu ning aeg tiksub kirelt ja igavus hakkab maha murdma. Siis on parim võtta oma lauasahtlist Baila kaardid ning helistada sõpradele ja hakkata mängima. Igavus oleks justkui pühitud, sest Baila kaardidega pole ealeski igav!=)”

Karin P.

“Baila on parim seltskonnamäng. See ei ole lihtsalt puhtalt joomise eesmärgil vaid ka üksteisega tutvumise mäng. Üksi õhtu ei ole igav kui juba Baila laual on, ja sellised peod jäävad alati kauaks meelde:) Baila on PARIM!”

Eliise L.

“Tore seltskonnamäng, kus kõik saavad võrdväärselt osa võtta - kaasab ka need inimesed, kes muidu niisama vaiksemalt nurgas istuksid - ja ka enesele üllatuseks võib mõnest sellisest vaiksest inimesest saada õhtu hing : )”

Kalle P.

“Baila on seltskondlik mäng ja Baila saatel ei hakka kunagi igav. Kõige parem asi Baila juures on see, et sa saad ise mängu uuendada, reegleid muutes. Iga mäng on erinev!”

Hannes T.

“Just BAILA on see, mis tõmbab peo käima. Vahepeal on nii, et ei saa ju vedama kuidagi. Bailaga on kindlapeale minek;)”

Kristo P.

BAILA on ainulaadne seltskonna- ja peomäng

.

Seda kaardimängu mängitakse vähemalt kolme inimesega ja igal mängijal peaks olema isiklik jook. Mängukaardid laotatakse laua keskele ringikujuliselt ning ringi keskele asetsetakse klaas või tops.

Mängu kaardireegleid on kokku 14 ja ühed lihtsamad on näiteks “Mehed joovad”, “Naised joovad”, Joo ise”, “Vali kes joob” jne. Veidi keerulisemad ja lahedamad on sellised kaardid nagu “Reegel”, kus peab ise reegli välja mõtlema, kuidas jooma peab. Siis on veel “Lõuakuningas”, kus mängijal on õigus ükskõik mis mängu hetkel lõuast kinni võtta. See kohustab kõiki teisi mängijaid samuti lõuast kinni võtma ja kes viimane on, peab enda joogist lonksu võtma.

Mängu eesmärk (juhul kui tarbitakse alkohoolseid jooke) ei ole võimalikult palju inimesi võimalikult kiiresti täis joota. Meie töötame selle nimel, et inimestel oleks rohkem positiivseid elamusi.


Kokkuvõttes on Baila idealne peomäng.

Mäng sisaldab selliseid ülesandekaarte nagu:

Baila Date Passionate Kiss

KÜSIMUSTE KUNINGAS

Küsimusekuningas on inimene, kelle küsimustele ei tohi vastata. Kui keegi tema küsimustele vastab, peab see inimene, kes vastas, jooma. Juhul kui tal on meeles mitte vastata ja vastamise asemel ütleb:”Sina oled küsimusekuningas”, peab hoopis Küsimusekuningas jooma. Küsimusekuninga tiitel kandub edasi mängijale, kes saab selle kaardi.

Baila Date Fantasy

KOSK

Mängija, kes kaardi sai, valib, mis suunas kosk voolab. Seejärel hakkavad kõik ühel ajal jooma. Kui see inimene, kes "Kose" sai, lõpetab, võib temast järgmine inimene joomise lõpetada jne. Kõik teised peavad samal ajal ikka edasi jooma. Enne “Kose” alustamist tuleb kõigil topsid ära täita või piisavalt täis pudel ette võtta.

Baila Date Meaningfull Gift

SÕNAAHEL

Mängija ütleb ühe sõna. Järgmine mängija ütleb eelmise sõna ja lisab sinna enda sõna juurde. Sellest järgmine mängija kordab kõigi eelmiste mängijate sõnu samas järjekorras, nagu need öeldi ja lisab enda sõna veel otsa. Nii jätkatakse, kuni kellelgi sassi läheb. See kellel sassi läks peab jooma.