Baila 2 Cards Title Baila 2 Cards Foto

BAILA 2 on lisaväljaanne Baila kaartidele.

Seda kaardimängu mängitakse täpselt sama moodi nagu rohelisi Baila kaarte. Vähemalt kolme inimesega ja igal mängijal isiklik jook. Mängukaardid laotatakse laua keskele ringikujuliselt ning ringi keskele asetsetakse klaas või tops.

Kõige suurem erinevus rohelistest Baila kaartidest on see, et mäng sisaldab 14 täiesti uut reeglit. Näiteks "Tabu", "Semu", "Baarman", "Vip" ja palju teisi.

Mängu eesmärk (juhul kui tarbitakse alkohoolseid jooke) ei ole võimalikult palju inimesi võimalikult kiiresti täis joota. Meie töötame selle nimel, et inimestel oleks rohkem positiivseid elamusi.

Kokkuvõttes on Baila 2 idealne peomäng.

Soovitus: Mängi erilist combot ja sega
rohelised Baila kaardid ning Baila 2 kaardid kokku ;)

Mäng sisaldab selliseid ülesandekaarte nagu:

Baila 2 Seven

SEITSE

"Mängijad hakkavad vastavalt mängu suunale numbreid loendama, alustades ühest. Kui numbris esineb 7 või kui number jagub 7-ga, peab mängija selle asemel ütlema "BAILA" ja loendamise suund muutub. Kes eksib, peab oma joogist lonksu võtma. Mäng jätkub suunas, mis enne kaardi tõmbamist kehtis."

Baila 2 Celebrity

KUULSUS

"Kaarditõmbaja nimetab kategooria ja tähe, millega kuulsuse ees- ja pere- või esinejanimi algab. Nimetamisega alustab kaarditõmbajast järgmine mängija. Oma joogist peab lonksu võtma mängija, kes ei oska kuulsust nimetada või kes kordab kuulsuse nime. Näiteks: Näitlejad, B-täht; Bill Cosby, Brad Pitt, Bono jne."

Baila 2 Yes Man

"JAH" MEES

“Jah Mees peab absoluutselt kõikidele temale suunatud küsimustele vastama “Jah!” Kui ta vastab teisiti, peab “Jah Mees” oma joogist lonksu võtma. Tiitel kandub üle sellele, kes tõmbab uue “Jah Mees" kaardi."